نرم افزار

دانلود مداحی و مولودی عید غدیر خم سال 98

دانلود مداحی و مولودی عید غدیر خم سال 98

دانلود مداحی و مولودی عید غدیر خم سال 98 – حاج میثم مطیعی دانلود مداحی و مولودی عید سعید غدیر خم سال 98 آستان مقدس امامزاده قاضي الصابر (ع)

دانلود مداحی و مولودی عید غدیر خم سال 98

دانلود مداحی و مولودی عید غدیر خم سال 98 - حاج میثم مطیعی

| آستان مقدس امامزاده قاضی الصابر (ع) |

| با نوای حاج میثم مطیعی |

در این مطلب از سایت یاس دانلود به مناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیر خم سال 98، مجموعه جدید مداحی و مولودی حاج میثم مطیعی را در شب مربوط به این مراسم آماده کرده‌ایم که در ادامه مطلب می‌توانید فایل‌های صوتی مربوط به آن را به تفکیک دانلود کنید. واقعه غدیر، از مهم‌ترین وقایع تاریخ اسلام است که طی آن پیامبر اکرم (ص) هنگام بازگشت از حجه الوداع در 18 ذی‌الحجه قمری در غدیر خم، امام علی (ع) را به عنوان جانشین خود معرفی کرد. حاضران در آن واقعه که بزرگان صحابه نیز در میانشان بودند، با امام علی (ع) بیعت کردند.

عید غدیر خم، رویدادی است که طی آن تثبیت و روشن‌سازی جانشینی پیغمبر اکرم (ص) را با خود به همراه داشته و بر اساس آن، تکلیف جامعه اسلامی از لحاظ رهبری و جانشینی دینی و سیاسی مشخص می‌شود. به عقیده بسیاری از شیعیان جهان اسلام، عید غدیر خم بعنوان یکی از اعیاد دینی مذهبی مهم و حامل پیام و رویدادی بسیار مهم و تاریخی به شما می‌رود. به مناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیر خم سال 98، مجموعه مولوی و مداحی این شب فرخنده را با نوای حاج میثم مطیعی برای شما بازدیدکنندگان عزیز و محترم در نظر داریم که هم‌اکنون می‌توانید این مجموعه را از ادامه مطلب دانلود نمایید.

منبع

دانلود مداحی و مولودی عید غدیر خم سال 98
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا