نرم افزار

دانلود C

دانلود C

دانلود C-Organizer Professional 8.0.0 – نرم افزار مدیریت اطلاعات شخصی دانلود C-Organizer نرم افزار مدیریت اطلاعات شخصی

دانلود C

دانلود C-Organizer Professional 8.0.0 - نرم افزار مدیریت اطلاعات شخصی

| نرم افزار مدیریت اطلاعات شخصی |

C-Organizer Professional 8.0.0 نام یک ازار مفهومی و قدرتمند به جهت مدیریت اطلاعات شخصی است که قادر است کلیه انتظارات شما از یک ابزار پی‌آی‌ام (PIM) را برآورده کند. این برنامه در واقع یک اپلیکیشن قدرتمند در حوزه پی‌آی‌ام است که به شما امکانی می‌دهد تا بتوانید رویدادها را برنامه‌ریزی کنید، تسک‌ها را زمان‌بندی کنید و همه این اطلاعات را در یک دیتابیس دقیق مدیریت کنید. علاوه بر این، نرم افزار فوق به شما امکانی می‌دهد که بتوانید پسوردهایی امن و پیچیده را تولید کنید و آن‌ها را برای مدیریت حساب‌های آنلاین خود به کار ببرید.

همانطور که کاربران از یک ابزار PIM انتظار دارند، رابط گرافیکی این نرم افزار تا حد امکان ساده و زیبا طراحی شده تا افراد بتوانند صرف‌نظر از میزان مهارت کامپیوتری خود از امکانات آن استفاده کنند. شما با استفاده از این برنامه می‌توانید اطلاعات مورد نظر خود را به آسانی وارد برنامه کرده و آن‌ها را در همین فضا مدیریت کنید. این برنامه همچنین می‌تواند اطلاعات خود را با تقویم، اقدامات و … همگام کند. علاوه بر این، نرم افزار فوق شما را قادر می‌سازد تا بتوانید یک دیتابیس را در شبکه به صورت همزمان با دیگر همکاران مورد استفاده قرار دهید و به صورت گروهی از مزایای این برنامه استفاده کنید. هم اکنون می توانید نرم افزار C-Organizer را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

ویژگی های نرم افزار C-Organizer Professional :

– امکان دسترسی به کلیه اطلاعات مورد نیاز اشخاص از قبیل تقویم، تسک‌ها، شماره تلفن‌ها، رمزهای عبور، یادداشت‌ها، تقویم، رویدادها و …

– امکان محافظت از اطلاعات و جلوگیری از دسترسی غیرمجاز آن‌ها

– امکان دسترسی همزمان و چندکاربره

– دارا بودن رابط گرافیکی زیبا و کاربرپسند

– امکان همگام‌سازی دیتا با سرویس‌های گوگل

– امکان پرینت آسان و سریع از داده‌ها

تصاویری از محیط نرم افزار :

C Organizer.cover1  300x212 - دانلود C-Organizer Professional 8.0.0 - نرم افزار مدیریت اطلاعات شخصی

منبع

دانلود C
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا