نرم افزار

دانلود Guns of Glory 6.13.0

دانلود Guns of Glory 6.13.0

در بازی Guns of Glory شما قلمرو و امپراطوری خود را تشکیل میدهید. برای گسترش قلمرو خود شما نیازمند یک استراتژی منحصر به فرد برای جنگ ها هستید.

دانلود Guns of Glory 6.13.0

Guns of Glory یا اسلحه افتخار عنوان یک بازی استراتژیک محبوب و پرطرفدار برای اندروید است که توسط تیم DIANDIAN INTERACTIVE HOLDING طراحی و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. این بازی تاکنون بیشتر از ۱۰ میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دانلود و نصب شده است.

در بازی Guns of Glory شما قلمرو و امپراطوری خود را تشکیل میدهید. برای گسترش قلمرو خود شما نیازمند یک استراتژی منحصر به فرد برای جنگ ها هستید. منابع را غارت کنید و با استفاده از آنها اسلحه های جدیدتر را خریداری کنید. شما رهبر و فرمانده یک ارتش هستید و برای تبدیل شدن یه یک قلمرو شکست ناپذیر راه زیادی در پیش دارید.

دانلود Guns of Glory 6.13.0  - بازی استراتژیک اسلحه افتخار برای اندروید

سربازان را استخدام کنید و با آموزش مهارت های لازم به آنها برای یک جنگ همه جانبه آماده شوید. سایر قلمرو ها نیز ممکن است به شما حمله کنند پس برج های دفاعی بسازید و از قلمرو خود دفاع کنید. میتوانید با دوستان خود از سراسر جهان متحد شوید و به جنگ با سایر قلمرو ها بپردازید. سلاح ها و تجهیزات متنوعی وجود دارند که با استفاده از آنان نابودی دشمنان برایتان آسان تر خواهد شد.

جدیدترین نسخه بازی Guns of Glory را برای شما همراهان همیشگی آماده کرده ایم.

منبع

دانلود Guns of Glory 6.13.0
androidkade.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا