نرم افزار

دانلود Helium Streamer 3.3.0.1236

دانلود Helium Streamer 3.3.0.1236

دانلود Helium Streamer 3.3.0.1236 – نرم افزار مدیریت کالکشن موسیقی دانلود Ultra Fractal نرم افزار مدیریت کالکشن موسیقی نرم افزار هلیوم استریمر

دانلود Helium Streamer 3.3.0.1236

دانلود Helium Streamer 3.3.0.1236 - نرم افزار مدیریت کالکشن موسیقی

| نرم افزار مدیریت کالکشن موسیقی |

Helium Streamer 3.3.0.1236 نرم افزاری است که سعی دارد به شیوه‌ای خلاقانه، تجربه شما را در زمینه مدیریت و کنترل کتابخانه موسیقی‌تان تغییر دهد. این تغییر و تحول به نحوی است که بسیاری از مشکلات موجود در رابطه با مدیریت و دسترسی بلادرنگ به کلیه فایل‌های صوتی را برای کاربران حل می‌کند. یکی از مشکلاتی که امروزه کاربران و علاقه‌مندان به دنیای موسیقی در دنیای دیجیتال با آن دست و پنجه نرم می‌کنند این است که به ازای هرکدام از دستگاه‌های پخش کننده، می‌بایست فایل موسیقی مورد نظر را دانلود کرد و یا اینکه به طور دستی آن‌ها را به دیوایس مربوطه انتقال داد. ولی سازندگان نرم افزار هلیوم استریمر سعی بر آن داشته‌اند تا با معرفی یک نرم افزار و سرویس کاربر پسند، این مشکلات را برای همیشه خاتمه دهند!

این سرویس جدید و پیشرفته، شما را قادر می‌سازد تا با یک خط اینترنت و یک مرورگر اینترنتی، دائما به مجموعه موسیقی خود دسترسی داشته باشید. با این سرویس قدرتمند، دیگر هیچ نگرانی بابت انتقال موزیک‌ها، جابه‌جایی حافظه‌های قابل حمل، محدودیت فرمت‌ها و … وجود نخواهد داشت. نکته کلیدی این نرم افزار قدرتمند این است که شما می‌توانید با ورود به حساب کاربری خود در هر دستگاهی و در هر نقطه‌ای از جهان، به کتابخانه موسیقی خود دسترسی داشته و در هر زمان اقدام به پخش آنان نمایید. اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Helium Streamer را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

ویژگی های نرم افزار Helium Streamer :

– امکان دسترسی آسان و سریع به مجموعه موسیقی در هرجا و مکان

– سازگاری با انواع دستگاه‌ها و پلتفرم‌ها

– سازگار با انواع مرورگرهای وب

– امکان پخش مجموعه موسیقی از روی موبایل و لپ تاپ

– سازگار با ارتباط اینترنتی WiFi/3G/4G

– پشتیبانی از لیست‌های پخش، جستجوی آسان و …

منبع

دانلود Helium Streamer 3.3.0.1236
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا