نرم افزار

دانلود NoMachine 7.6.2

دانلود NoMachine 7.6.2

دانلود NoMachine 7.6.2 نرم افزار مدیریت و کنترل ریموت دسکتاپ دانلود NoMachine نرم افزار مدیریت و کنترل ریموت دسکتاپ و کامپیوترهای از راه دور

دانلود NoMachine 7.6.2

دانلود NoMachine 5.3.9.4 - نرم افزار مدیریت و کنترل ریموت دسکتاپ

| نرم افزار مدیریت و کنترل ریموت دسکتاپ |

NoMachine 7.6.2 نام نرم افزاری جدید و قدرتمند، به منظور کنترل کامپیوترها به صورت از راه دور است. همانطور که احتمالا می‌دانید، یکی از شناخته‌شده‌ترین نرم افزارها در این زمینه، برنامه TeamViewer و AnyDesk است، ایده اصلی این اپلیکیشن و برنامه‌های مشابه با آن، برای رفع مشکل دسترسی به سیستم‌های کامپیوتری به صورت از راه دور ابداع شده و کاربر می‌تواند به صورت از راه دور، کنترل یک سیستم کامپیوتری را به دست بگیرد. تنها کافیست که بر روی سیستم مبدا و مقصد، برنامه NoMachine نصب شده باشد، اکنون کاربر به سادگی می‌تواند صرف نظر از نوع سیستم‌عامل، کنترل کامل آن را به دست بگیرد.

اگر شما نیز از پشتیبان‌های نرم افزاری هستید و یا به هر دلیل، می‌خواهید یک مشکل کامپیوتری را در سیستم‌هایی از راه دور برطرف کنید، تنها کافیست که از طریق NoMachine، ارتباط مربوطه را برقرار کرده و سیستم مقصد را به کنترل خود درآورید. به کمک این نرم افزار، شما می‌توانید از دسکتاپ خود، به یک سیستم کامپیوتری دیگر مهاجرت کنید و بدین ترتیب، کلیه فرآیندهای آن را تحت اختیار خود بگیرید. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار NoMachine را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

ویژگی های نرم افزار NoMachine :

– تبدیل سیستم کامپیوتری شما به سرور شخصی

– امنیت بسیار بالا

– امکان دسترسی به سیستم‌های از راه دور در هر زمان

– امکان به اشتراک‌گذاری فایل

– امکان کار با انواع برنامه‌ها و سرویس‌ها

– سازگاری با سیستم‌عامل‌های مختلف

منبع

دانلود NoMachine 7.6.2
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا