نرم افزار

دانلود Scroll Post for Instagram

دانلود Scroll Post for Instagram

با استفاده از برنامه Scroll Post for Instagram – Caro می توانید پست های اسکرولی حرفه ای برای اینستاگرام ایجاد کنید. یک طرح جذاب برای اینستاگرام می تواند به شما کمک کند دنبال کنندگان بیشتری برای حساب اینستاگرام خود بدست آورید.

دانلود Scroll Post for Instagram

Scroll Post for Instagram – Caro Plus v2.1.3 – دانلود برنامه پست اسکرولی اینستاگرام برای اندرویدنسخه آنلاک هک و کرک شده کامل برنامه

با استفاده از برنامه Scroll Post for Instagram – Caro می توانید پست های اسکرولی حرفه ای برای اینستاگرام ایجاد کنید. یک طرح جذاب برای اینستاگرام می تواند به شما کمک کند دنبال کنندگان بیشتری برای حساب اینستاگرام خود بدست آورید. ایده های پست خلاقانه متعددی وجود دارد که باعث می شود پروفایل اینستاگرام شما جذاب به نظر برسد، اما آخرین مورد پست اسکرولی است، به طوری که یک عکس عریض و به اصطلاح پانوراما را به صورت برش خورده به صورت چند عکس متوالی قرار دهید تا با ورق زدن عکس های پست، ادامه آن عکس را مشاهده می کنید. وقتی می خواهید چند پست اسکرولی خلاقانه برای اینستاگرام ایجاد کنید، اپلیکیشن Caro به شما کمک می کند. این برنامه  اندروید دارای چندین طرح اینستاگرام شامل قالب های کاملا جدید کلاژ عکس برای ایجاد یک پست اسکرولی مناسب برای اینستاگرام است. استفاده آسان، قالب ها و طرح بندی های متنوع، فیلترهای عکس مختلف، سفارشی سازی آسان، خروجی عکس ایجاد شده با کیفیت بالا، بدون نیاز به لاگین و … از مهم ترین قابلیت های این برنامه به حساب می آیند. این نرم افزار توسط justapps در گوگل پلی منتشر شده است.

Our latest update comes with some enhancements to ensure a seamless experience across our app.

حجم فایل: 12 مگابایت

نیازمندی نصب: اندروید 5.0 و بالاتر

? در اندرویدگذر ترافیک اینترنت شما نیم بها محاسبه میشود.

منبع

دانلود Scroll Post for Instagram
androidgozar.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا