نرم افزار

دانلود Set 3.2.12 اپلیکیشن ست بانک تجارت برای اندروید

دانلود Set 3.2.12 اپلیکیشن ست بانک تجارت برای اندروید

با اپلیکیشن ست می توانید هزینه های مربوط به عوارض آزادراه، بدهی طرح ترافیک، خلافی خودرو و موتور، کرایه تاکسی، قبوض خدماتی و … را استعلام و پرداخت نمایید.

دانلود Set 3.2.12 اپلیکیشن ست بانک تجارت برای اندروید

Set v3.2.12 – دانلود اپلیکیشن ست بانک تجارت برای اندرویدست | محصولی از بانک تجارت

اپلیکیشن ست برنامه ای برای پرداخت آنلاین عوارض آزادراهی، بدهی طرح ترافیک و سرویس های متنوع دیگر می باشد. با اپلیکیشن ست می توانید هزینه های مربوط به عوارض آزادراه، بدهی طرح ترافیک، خلافی خودرو و موتور، کرایه تاکسی، قبوض خدماتی و … را استعلام و پرداخت نمایید. همچنین از دیگر خدمات اپلیکیشن ست امکانات خرید شارژ سیم کارت، بسته اینترنت، نیکوکاری و نقل و انتقال پول بدون داشتن شماره کارت مقصد است.

موضوع پرداخت به عنوان یکی از فعالیت های روزمره کاربران، همیشه با مسائلی همراه بوده؛ گاهی نگرانی از به خطر انداختن موجودی کارت بانکی، گاهی به همراه نداشتن وجه نقد، گاهی تعدد ابزارهای پرداخت و درگاه های مختلف خرید و گاهی نبود بستری امن و یکپارچه برای انجام فعالیت های پرداخت الکترونیکی. همه این ها در حالی است که در بسیاری از نقاط دنیا، این موضوع با راه اندازی کیف پول الکترونیک آنلاین و استفاده از آن در انواع مختلف پرداخت مرتفع شده است. با همین نگاه، در توسعه اپلیکیشن سِت تلاش شده تا ضمن ارائه خدمات متنوع پرداخت مبتنی بر فناوری های روز دنیا، سادگی استفاده از سرویس نیز تجربه کاربری خوشایندی را برای کاربران به همراه داشته باشد. اینبرنامه که محصولی از بانک تجارت است توسط سامانه های یکپارچه سیمرغ تجارت منتشر شده است.

صفحه اینستاگرام ست: set_pay@آدرس وبسایت: https://set-pay.app

+ اضافه شدن امکان تشخیص اطلاعات هویتی و تشکیل پرونده دیجیتال

+ اضافه شدن درگاه پرداخت جدید

+ انجام برخی اصلاحات در رابط کاربری

+ رفع مشکلات جزئی و خطاهای گزارش شده

حجم فایل: 29.2 مگابایت

نیازمندی نصب: اندروید 5.0 و بالاتر

? در اندرویدگذر ترافیک اینترنت شما نیم بها محاسبه میشود.

منبع

دانلود Set 3.2.12 اپلیکیشن ست بانک تجارت برای اندروید
androidgozar.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا