نرم افزار

دانلود SpongeBob: Krusty Cook

دانلود SpongeBob: Krusty Cook

SpongeBob: Krusty Cook-Off در یک ماجراجویی آشپزی سرگرم کننده از طریق رستوران ها و آشپزخانه های زیبا به آشپزی مشغول شوید و امپراتوری رستوران خود را گسترش دهید. آشپزخانه خود را ایجاد کنید، رستوران خود را تزیین و تنظیم کنید و آماده سرو کردن غذاهای خوشمزه به میهمانان شوید.

دانلود SpongeBob: Krusty Cook

SpongeBob: Krusty Cook-Off v1.0.39 + Mod – دانلود بازی باب اسفنجی در رستوران اندرویدنسخه معمولی اصلی + نسخه مود و هک شده (جواهرات بی نهایت) + تریلر گیم پلی بازی

SpongeBob: Krusty Cook-Off در یک ماجراجویی آشپزی سرگرم کننده از طریق رستوران ها و آشپزخانه های زیبا به آشپزی مشغول شوید و امپراتوری رستوران خود را گسترش دهید. آشپزخانه خود را ایجاد کنید، رستوران خود را تزیین و تنظیم کنید و آماده سرو کردن غذاهای خوشمزه به میهمانان شوید. در این بازی پخت و پز فست فود، مهارت های مدیریت زمان خود را در معرض آزمایش قرار دهید. در این بازی جذاب شما رستوران زیر آب خود را توسعه می دهید و با خدمت رسانی به ساکنین دریا، دستورات آشپزی خود را سریع انجام می دهید و پاداش و درآمد به دست خواهید آورد. همچنین می توانید رستوران خود را بهبود بخشید و مبلمان، دکوراسیون و تجهیزات جدید خریداری کنید. این بازی توسط استودیوی Tilting Point در گوگل پلی عرضه شده است.

Hey, Fry Cooks! We’ve partnered with LifePack (TM) to help end childhood malnutrition. Now, your in-game purchases can help save a life – for real. Play today and join us as we game for good!

حجم فایل: 169.2 مگابایت

نیازمندی نصب: اندروید 5.1 و بالاتر

? در اندرویدگذر ترافیک اینترنت شما نیم بها محاسبه میشود.

منبع

دانلود SpongeBob: Krusty Cook
androidgozar.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا