نرم افزار

دانلود Switch Power Scheme 1.2

دانلود Switch Power Scheme 1.2

دانلود Switch Power Scheme 1.2 – نرم افزار تغییر تنظیمات پاور آپشن ویندوز دانلود Switch Power Scheme نرم افزار تغییر تنظیمات پاور آپشن ویندوز

دانلود Switch Power Scheme 1.2

دانلود Switch Power Scheme 1.2 - نرم افزار تغییر تنظیمات پاور آپشن ویندوز

| نرم افزار تغییر تنظیمات پاور آپشن ویندوز |

Switch Power Scheme 1.2 نام یک محصول نرم افزاری جدید و رایگان به منظور تغییر دادن پاور آپشن ویندوز است که در ساعات مختلف روز می‌توانید آن را متناسب با مقدار شارژ باقی مانده لپ تاپ خود تغییر دهید. همانطور که احتمالا می‌دانید، در سیستم‌عامل ویندوز امکانی گنجانده شده که کاربر با استفاده از آن می‌تواند تنظیمات پاور آپشن را تغییر دهد و به عنوان مثال، میزان روشنایی صفحه و انواع دیگر کارکردهایی که منجر به افزایش یا کاهش مصرف باتری می‌شود را متناسب با نیاز خود تغییر دهد. از آنجا که معمولا این امکان کاربرد زیادی در ساعات مختلف روز دارد، باید راهی برای دسترسی سریع‌تر به آن در دسترس داشت.

نرم افزاری که در این مطلب از سایت یاس دانلود در دسترس شما کاربران عزیز قرار می‌دهیم، امکانی را مهیا می‌کند که بتوانید به سرعت تنظیمات پاور آپشن ویندوز را متناسب با نیاز خود تغییر دهید. این برنامه، سه آپشن مختلف شامل Balanced, High performance, Power saver را در خود دارد که بسته به نیاز خود می‌توانید هریک از آن‌ها را فعال کنید؛ همچنین این امکان هم فراهم شده که بتوانید متناسب با نیاز خود، پلن دلخواه‌تان را تنظیم کنید و در هر زمان به سرعت آن را فعال یا غیرفعال کنید. از این امکان می‌توانید به منظور صرفه‌جویی در مصرف باتری لپ تاپ، تنظیم سریع روشنایی صفحه (در حالت باتری / بدون باتری) و … استفاده کنید و از این امکان نهایت استفاده را ببرید. هم اکنون می توانید نرم افزار Switch Power Scheme را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

ویژگی های نرم افزار Switch Power Scheme :

– امکان سوئیچ آسان بین تنظیمات موجود در پاور آپشن ویندوز

– امکان صرفه‌جویی در مصرف باتری لپ تاپ و افزایش طول عمر آن

– امکان کاهش فرکانس پردازنده و جلوگیری از داغ کردن لپ تاپ

– امکان ساخت پیکربندی دلخواه برای استفاده در ساعات مختلف روز

– امکان افزایش و کاهش میزان روشنایی صفحه

– دارا بودن رابط گرافیکی زیبا و کاربرپسند

تصاویری از محیط نرم افزار :

Switch Power Scheme.cover1  300x159 - دانلود Switch Power Scheme 1.2 - نرم افزار تغییر تنظیمات پاور آپشن ویندوز

منبع

دانلود Switch Power Scheme 1.2
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا