نرم افزار

دانلود System Care 1.0.0.13804

دانلود System Care 1.0.0.13804

دانلود System Care 1.0.0.13804 – نرم افزار مراقبت از سیستم دانلود System Care نرم افزار پاک سازی و مراقبت از سیستم های کامپیوتری

دانلود System Care 1.0.0.13804

دانلود System Care 1.0.0.13804 - نرم افزار مراقبت از سیستم

| نرم افزار مراقبت از سیستم |

System Care 1.0.0.13804 نرم افزاری جدید و بسیار قدرتمند می باشد که به منظور مراقبت از سیستم و اعمال برخی بهینه سازی ها جهت افزایش سرعت سیستم کامپیوتری عرضه شده است. اگر شما نیز از دسته افرادی هستید که به بالا بودن سرعت انجام عملیات مختلف در ویندوز اهمیت ویژه ای می دهید، لازم است که با استفاده از نرم افزاری قدرتمند و حرفه ای، همواره فایل های بیهوده و زائد را از سیستم پاک سازی کنید. System Care نام نرم افزاری است که شما را قادر می سازد سرعت سیستم کامپیوتری خود را تا حد قابل ملاحظه ای افزایش داده و کارکردی بهینه و پر سرعت تر از اجرای فرآیند های مختلف را در محیط ویندوز تجربه کنید.

این نرم افزار که از سوی میلیون ها کاربر از سراسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد به شما این امکان را می دهد که با از بین بردن خطاها و ارورهای ویندوز، سرعت اجرای دستورات را افزایش داده و و با به کار بردن ابزارهایی بسیار ساده و آسان، کاربرد لذت بخش تری را از کامپیوتر خود شاهد باشید. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار System Care را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

ویژگی های کلیدی نرم افزار System Care :

– افزایش سرعت سیستم با پاک سازی فایل های بیهوده و فایل های موقت

– امکان از بین بردن ردپای مرورگرها و حافظه کش

– بستن نرم افزارهای در حال اجرا و جلوگیری از کند شدن دستورات در ویندوز

– از بین بردن ابزارهای مخرب و تروجان های جاسوسی

– پاک سازی رجیستری و تعمیر و فیکس کلیدهای آسیب دیده

– نمایش و مدیریت نرم افزارهای استارت آپ

منبع

دانلود System Care 1.0.0.13804
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا