زندگی

ریزش کوه جاده هراز را بست

ریزش کوه جاده هراز را بست

فارس نوشت: فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: محور هراز حدود ساعت ۱۴ امروز در محدوده حوزه مازندران به دلیل ریزش کوه مسدود و پس از یکساعت بازگشایی شد.

ریزش کوه جاده هراز را بست

فارس نوشت: فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: محور هراز حدود ساعت ۱۴ امروز در محدوده حوزه مازندران به دلیل ریزش کوه مسدود و پس از یکساعت بازگشایی شد.

ایرج کهریزی فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران در پردیس در خصوص وضعیت ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم، اظهار کرد: هم اکنون تردد انواع وسایل نقلیه از دو مسیر رفت و برگشت محور هراز روان و عادی در جریان است و خودروها به مرور و بدون مشکل در حال عبور از این محور مواصلاتی کشور هستند.

وی با بیان اینکه ممنوعیت خروج و ورود خودروهای غیر بومی همچنان در محورها اعمال می شود، گفت: بعد از ظهر امروز ریزش کوه در حوزه مازندران به مدت یک ساعت این جاده را مسدود ‌کرد و بلافاصله پس از پاکسازی محور تردد از سر گرفته شد که به دلیل سرعت پاکسازی ‌و بازگشایی محور انسداد جنوب به شمال را در حوزه استان تهران اعمال نشد.

فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران افزود: هم اکنون بارش باران را در نقاط مختلف و بارش برف را در مناطق کوهستانی محورهای هراز و فیروزکوه شاهد هستیم که توصیه می‌شود هم‌وطنان با به همراه داشتن تجهیزات زمستانه، زنجیرچرخ، پوشاک گرم و باک پر خودرو وارد محورهای کوهستانی شوند.

کهریزی ادامه داد: تردد وسایل نقلیه از دو لاین رفت و برگشت محور فیروزکوه روان و عادی گزارش شده اما در محدوده گدوک با بارش شدید باران مواجه هستیم که با حضور عوامل راهداری و پلیس راه تردد بدون مشکل برقرار است.

وی اضافه کرد: آمد و شد انواع وسایل نقلیه از دو مسیر رفت و برگشت محور امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم عادی و روان گزارش شده و خودروها بدون مشکل در حال عبور از این محورهای بزرگراهی هستند.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران تاکید کرد: هم وطنانی که مجوز تردد دارند و یا خودروهای حمل و نقل عمومی که اجازه ورود به محورهای خروجی استان را دارند، می توانند با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی، پرهیز از عجله و شتاب، رعایت فاصله طولی مناسب نسبت به خودروهای جلویی، عدم ارتکاب تخلفات حادثه‌ساز مانند سرعت، سبقت و انحراف به چپ همچنین رعایت حقوق شهروندی می‌توانند سفری ایمن و بدون خطر را برای خود و دیگر هموطنان رقم بزنند.

۲۳۵۲۳۱

خیلی از افراد وقتی کلیسای کوچکی را در شهری می‌بینند، دوست دارند آن را خاص‌ترین و منحصربه فردترین کلیسا بدانند. استفاده از ویژگی «ترین» تنها برای کلیسا نیست. بلکه انگار داشتن یک ویژگی منحصر به فرد، می‌تواند جاذبه‌ای برای آن مکان ایجاد کند.

اهمیت حضور ادمین اینستاگرام در مدیریت پیج و ارتباط با مشتریان به قدری زیاد است که می‌توان گفت پیج بدون ادمین، مثل خانه‌ی بدون در است؛ اما برای استخدام یک ادمین اینستای قوی باید چه کار کنیم؟برای دریافت پاسخ این سوال در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

منبع

ریزش کوه جاده هراز را بست
www.khabaronline.ir

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا