زندگی

صفی: هدفم حضور در مسابقات رده‌ سنی نوجوانان گرنداسلم است

صفی: هدفم حضور در مسابقات رده‌ سنی نوجوانان گرنداسلم است

قهرمان تنیس ایران گفت: در حال حاضر هدفم حضور در مسابقات رده‌سنی نوجوانان گرنداسلم است، این پیکارها یکی از معتبرترین مسابقات این رده سنی است.

صفی: هدفم حضور در مسابقات رده‌ سنی نوجوانان گرنداسلم است

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در پایان مسابقات تور جهانی تنیس زیر 18 سال شیراز، مشکات الزهرا صفی در بخش انفرادی به مقام نخست دست یافت. وی همچنین در بخش دونفره به همراه درسا چراغی نیز به مقام قهرمانی این پیکارها دست یافت.

بر همین اساس مشکات الزهرا صفی در گفت‎وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درخصوص این مسابقات اظهار داشت: مسابقات از سطح بالایی برخوردار بود و شاهد رقابت نزدیکی بین بازیکنان در هر دو بخش آقایان و زنان بودیم.

وی با بیان اینکه پیکارهای درجه چهار برای نخستین بار در ایران برگزار شد، گفت: این اتفاق خوبی برای تنیس کشور است. برگزاری چنین پیکارهایی بی شک باعث بالا رفتن سطح تنیس ایران خواهد شد. در این رقابت‎ها شاهد حضور بازیکنان مطرح کشور بودیم. همچنین ورزشکارانی از کشورهای ترکیه، بلژیک و آلمان در مسابقات شرکت کرده بودند که این حضور باعث بالا رفتن سطح پیکارها شده بود.

قهرمان تنیس ایران تاکید کرد: کادر داوری قوی و خوب ظاهر شد اما متاسفانه زمین مسابقات شرایط خوبی نداشت. به نظرم زمین میزبان، مناسب برگزاری این درجه از مسابقات جهانی نبود.

صفی یادآور شد: حدود 2 سال است در باشگاه آپت تمرین می‎کنم. مربیان این باشگاه کمک زیادی به پیشرفت من کردند. تمرینات منظم و اصولی، رعایت موارد و دیدگاه حرفه‎ای مدیریت موجود در باشگاه باعث شد که طی این دو سال رشد محسوسی داشته باشم. این دیدگاه سبب شد در شرایط حاد کرونا مشکلی برایم رخ ندهد و مسیر پیشرفت را ادامه بدهم.   وی خاطرنشان کرد: مسابقات زیادی در سراسر دنیا برای رده سنی نوجوان وجود دارد و جهت آماده سازی و شرکت در این مسابقات به برنامه ریزی دقیق نیاز است. آکادمی تنیس آپت شرایط ایده‎آلی را برای من فراهم کرده است که بتوانم در مسابقات مختلف بین‎المللی برون مرزی شرکت کنم.

قهرمان تنیس ایران در پایان گفت: در حال حاضر هدفم حضور در مسابقات رده‌سنی نوجوانان گرنداسلم است. این پیکارها یکی از معتبرترین مسابقات این رده سنی است. تمام تلاش من و باشگاه این است که در پایان سال جاری در بهترین نقطه جدول رده‌بندی بازیکنان این رده سنی قرار بگیرم و بتوانم جواز حضور در مسابقات گرنداسلم را کسب کنم.

انتهای پیام/

منبع

صفی: هدفم حضور در مسابقات رده‌ سنی نوجوانان گرنداسلم است
www.tasnimnews.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا