زندگی

عروس، مرد بی‌شرم را حسابی کتک زد!+عکس

عروس، مرد بی‌شرم را حسابی کتک زد!+عکس

یکی از میهمانان مرد حاضر در مراسم به دلیل فضولی چک محکمی از عروس خانم دریافت کرد ، کتک کاری عروس با او پاسخی بود به رفتار زشت و ناپسند مرد جوان با عروس خانم.

عروس، مرد بی‌شرم را حسابی کتک زد!+عکس

به گزارش برنا؛ از قرار معلوم این روزها اتفاقات عجیب در مراسم عروسی در گوشه کنار دنیا می افتد چرا که هر روز اخباری در رابطه با حوادث و یا اتفاقات خنده دار و گاها تلخ از آنها منتشر می شود .

این بار ماجرا درگیری فیزیکی عروس خانم با یکی از میهمانان بود که البته میهمان مقصر بود.

براساس سنتی قدیمی عروس و دامادهای چینی روز عروسی باید در مقابل پای والدین خود و همسرشان تعظیم کنند ، از قرار معلوم این رسم برای بزرگترها اهمیت خاصی دارد برای همین تمام عروس و دامادها سعی می کنند تا نهایت احترام و رعایت برخی نکات آن را اجرا کنند.

عروس خانم جوان هم تصمیم داشت این رسم را با دقت اجرا کند که رفتار زشت و ناپسند یکی از میهمانان همه چیز را به هم زد . عروس که لباس قرمز رنگ برتن دارد مقابل پای والدین همسرش تعظیم کرده است که یکی از میهمانان دست خود را از عقب روی سر عروس گذاشته و به سمت پایین فشار می دهد تا عروس بیشتر خم شود ، ابتدا عروس جوان عکس العملی نشان نمی دهد اما ادامه این رفتار او باعث عصابنیت عروس شده و منجربه درگیری می شود. عروس خانم عصبانی با چک محکمی که به صورت میهمان فضول می زند ماجرا را خاتمه می دهد.

منبع

عروس، مرد بی‌شرم را حسابی کتک زد!+عکس
www.borna.news

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا