زندگی

ماجرای نجات معجزه آسای برادر بابک خرمدین از مرگ

ماجرای نجات معجزه آسای برادر بابک خرمدین از مرگ

معاونت اجتماعی پلیس پیشگیری تهران بزرگ درباره جزئیات نجات افشین خرمدین از مرگ توضیحاتی داد.

ماجرای نجات معجزه آسای برادر بابک خرمدین از مرگ

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ وحید سلطانی پاجی معاونت اجتماعی پلیس پیشگیری تهران بزرگ در خصوص نجات معجزه آسای “افشین خرمدین” از مرگ، اظهار کرد: صبح روز یکشنبه اطلاع رسانی پلیس پیشگیری تهران برای تحقیق و کار‌های اجتماعی و مددکاری تصمیم داشت از خانواده بابک خرمدین تحقیقاتی را در خصوص بحث‌های اجتماعی انجام دهد و به همین خاطر کارشناسان اجتماعی پلیس پیشگیری از ماموران کلانتری ۱۳۵ آزادی برای تماس با خانواده خرمدین درخواست کمک کردند.

وی افزود: رئیس کلانتری ۱۳۵ آزادی با توجه به اینکه هیچ شماره‌ای از خانواده خرمدین در اختیار نداشت برای انجام این تحقیق با نگهبان ساختمان بابک خرمدین در شهرک اکباتان تماس می‌گیرد و با توجه به اینکه صبح زود بوده و احتمال می‌رفت که “افشین”، برادر بابک خرمدین در خانه باشد از نگهبان ساختمان درخواست می‌شود که به جلوی درخانه بابک خرمدین برود و شماره تماس برادر بابک را از او بگیرد.

بیشتر بخوانید

معاونت اجتماعی پلیس پیشگیری تهران تصریح کرد: نگهبان ساختمان با دستور رئیس کلانتری به جلوی در خانه خانواده خرمدین در طبقه ششم رفته که متوجه باز بودن در خانه می‌شود و هرچه افشین را صدا می‌زند پاسخی نمی‌شوند و نگران از اتفاق تلخ دیگری در این خانه، نگهبان وارد خانه شده و با افشین خرمدین که روی زمین افتاده بود روبرو می‌شود.

سرهنگ سطانی ادامه داد: نگهبان ساختمان با عوامل اورژانس و ماموران کلانتری تماس گرفته که در ادامه افشین خرمدین را که نیمه بیهوش شده بود به بیمارستان منتقل شد.

این مقام پلیسی عنوان داشت: اگر پلیس برای پیگیری پرونده در روند مسائل خانوادگی و اجتماعی کوتاهی کرده بود احتمال می‌رفت افشین خرمدین در یک ماجرای تلخ به کام مرگ فرو رود.

انتهای پیام/

منبع

ماجرای نجات معجزه آسای برادر بابک خرمدین از مرگ
www.yjc.news

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا