زندگی

کشف اختلاس و ارتشای میلیاردی در یک شرکت آب‌درمانی

کشف اختلاس و ارتشای میلیاردی در یک شرکت آب‌درمانی

فرمانده انتظامی استان مرکزی از کشف یک پرونده ۱۳۴ میلیارد ریالی تبانی،‌ اختلاس و ارتشاء‌ در تحقیقات مأموران پلیس امنیت اقتصادی و دستگیری ۴ نفر از متهمان این پرونده در یکی از شهرستان‌های استان خبر داد.

کشف اختلاس و ارتشای میلیاردی در یک شرکت آب‌درمانی

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار حسن مفخمی شهرستانی اظهار کرد:‌ با ارجاع پرونده‌ای از دادسراهای عمومی و انقلاب یکی از شهرستان‌های استان به پلیس در خصوص وقوع جرائم اقتصادی در یک شرکت گردشگری و آب‌درمانی،‌ تیمی مجرب از مأموران پلیس امنیت اقتصادی با همکاری پلیس شهرستان، تحقیقاتی تخصصی را برای بررسی موضوع شروع کردند.

وی افزود:‌ با هماهنگی‌های انجام شده با مرجع قضائی، مدیرعامل شرکت به عنوان متهم اصلی پرونده دستگیر شد و در اختیار پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت و تحقیقات پلیس طی برگزاری جلساتی تخصصی با کارشناسان سازمان بازرسی در این خصوص آغاز شد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی اضافه کرد:‌ در ابتدای تحقیقات، ‌متهم پرونده سعی بر انکار هرگونه ارتکاب جرم و تخلف در این پرونده داشت که با پیگیری‌ها و تحقیقات شبانه‌روزی کارشناسان پلیس امنیت اقتصادی استان،‌ مستندات و مدارکی از اختلاس،‌ارتشاء و تبانی در مناقصه‌های دولتی از سوی متهم پرونده به دست آمد.

مفخمی شهرستانی در ادامه گفت:‌ با پیگیری‌های انجام شده، تعداد 4 نفر از افرادی که تحت عناوین مختلف با متهم اصلی پرونده در ارتکاب جرائمی چون رشاء و ارتشاء، تبانی در معامله و عقد قرارداد بدون برگزاری مناقصه دولتی و ارائه رسیدهای صوری پرداخت برای انجام پیمانکاری، مشارکت داشتند،‌ دستگیر و به مرجع قضائی معرفی شدند.

وی در ادامه بیان داشت:‌ سرانجام این پرونده با عناوینی چون ۱۰۰ میلیارد ریال تبانی در معاملات دولتی، ۱۹ میلیارد ریال ارتشاء و ۱۴ میلیارد ریال اختلاس تکمیل شد و به همراه متهمان این پرونده، جهت پیگیری قانونی به مرجع قضائی ارسال شد.

۲۳۵۲۳۱

منبع

کشف اختلاس و ارتشای میلیاردی در یک شرکت آب‌درمانی
www.khabaronline.ir

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا